betsson, bets10

9 Kasım 2010 Salı Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 8 Kasım 2010 saat 11:47

9 Kasım Salı günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın.. Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.  Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Sydney FC vs Newcastle Jets
*On Demand
Fox Soccer Plus, FoxSoccer.tv Australia A-League
12:00am Liverpool vs Chelsea
*On Demand
FoxSoccer.tv England Premier League
12:00am VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV Bundesliga
12:15am Southport vs Sheffield Wednesday Setanta Sports Australia England FA Cup
12:30am Getafe vs Barcelona
*Repeat from November 7, 2010
ESPN HD Australia, ESPN HD Brasil Spain La Liga
1:00am Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy ESPN Latin America North, ESPN Venezuela Major League Soccer
1:30am Sibir Novosibirsk vs Zenit St Petersburg ESPN UK Russia Premier League
1:30am Lazio vs AS Roma ESPN DOS Italy Serie A
1:45am Southport vs Sheffield Wednesday Setanta Sports Canada England FA Cup
2:00am Juventus vs AC Cesena Setanta Sports Australia Italy Serie A
3:00am Palermo vs Genoa FSC Italy Serie A
3:00am Once Caldas Manizales vs América de Cali GolTV Colombia Copa Mustang
3:30am West Bromwich Albion vs Manchester City ESPN DOS England Premier League
3:30am Sibir Novosibirsk vs Zenit St Petersburg Setanta Sports Canada Russia Premier League
3:30am Universidad de Chile vs Colo Colo TV Chile Chile Primera Division
3:45am Utrecht vs PSV ESPN UK Netherlands Eredivisie
4:00am FC Partizan vs SC Braga Fox Sports Basico, Fox Sports Premium UEFA Champions League
4:00am Cardiff City vs Swansea City Fox Soccer Plus England Championship
4:00am Macará Ambato vs Independiente Ecuavisa Ecuador Primera A
4:45am Hibernian vs Heart of Midlothian Setanta Sports Australia Scotland Premier League
5:30am Lazio vs AS Roma ESPN UK Italy Serie A
6:00am Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy ESPN Middle East Major League Soccer
6:00am Manchester United vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
6:30am Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy ESPN HD Australia, ESPN HD Brasil Major League Soccer
6:30am Getafe vs Barcelona
*Repeat from November 7, 2010
ESPN Australia Spain La Liga
7:00am VfB Stuttgart vs Werder Bremen ESPN UK Bundesliga
7:00am Liverpool vs Chelsea Fox Sports Basico, Fox Sports Premium England Premier League
7:00am St. Mirren vs Rangers Setanta Sports Australia Scotland Premier League
8:00am Real Msdrid vs Atlético Madrid GolTV-Canada Spain La Liga
8:00am Manchester United vs Leeds United Setanta Sports Canada England Premier League
9:00am Sydney FC vs Newcastle Jets Fox Soccer Plus Australia A-League
9:15am Los Angeles Galaxy vs Seattle Sounders FC ESPN UK Major League Soccer
10:15am Napoli vs Parma FC Setanta Sports Australia Italy Serie A
11:00am Rubin Kazan vs Spartak Moskva Channel One Russia, ESPN UK, Setanta Sports Canada Russia Premier League
11:00am PSG vs Olympique Marseille Fox Soccer Plus France Ligue 1
11:00am VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV-Canada Bundesliga
11:30am Getafe vs Barcelona
*Repeat from November 7, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Spain La Liga
12:00pm FC Porto vs Benfica Setanta Sports Australia Portugal Liga
12:30pm São Paulo vs Corinthians GolTV Brazil Serie A – Brasileirao
1:00pm Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy
*Repeat from November 7, 2010
ESPN Australia Major League Soccer
1:00pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil England Premier League
1:00pm Real Salt Lake vs FC Dallas FSC Major League Soccer
1:00pm Sydney FC vs Newcastle Jets FSWC Australia A-League
1:30pm Bolton vs Tottenham Hotspur RDS-HD England Premier League
1:45pm Inter Milan vs Brescia Calcio Setanta Sports Australia Italy Serie A
2:00pm Lazio vs AS Roma Fox Deportes Italy Serie A
2:00pm Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy GolTV-Canada Major League Soccer
2:30pm Schalke 04 vs FC Sankt Pauli GolTV Bundesliga
2:30pm Rubin Kazan vs Spartak Moskva Channel One Russia Russia Premier League
2:45pm Sporting CP Lisbon vs Vitoria Guimaraes Gol TV Espana, RTPi Portugal Liga
3:00pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers FSC England Premier League
3:00pm 1st Round: Rochdale vs FC United Of Manchester Fox Soccer Plus England FA Cup
3:00pm Fiorentina vs Chievo Verona FSWC Italy Serie A
3:00pm VfB Stuttgart vs Werder Bremen
*Repeat from November 7, 2010
ESPN HD Brasil Bundesliga
3:00pm Hibernian vs Heart of Midlothian Setanta Sports Canada Scotland Premier League
3:30pm Sevilla vs Valencia ESPN Australia, ESPN BR, ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia, ESPND Spain La Liga
3:30pm St. Mirren vs Rangers Setanta Sports Australia Scotland Premier League
5:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio FSC Italy Serie A
5:00pm 1st Round: Harrow Borough vs Chesterfield Fox Soccer Plus England FA Cup
5:00pm Jaguares vs Atlas Fox Deportes Mexico Primera Division
5:00pm Lazio vs AS Roma FSWC Italy Serie A
5:00pm Blackburn Rovers vs Wigan Athletic
*Repeat from November 6, 2010
ESPN Latin America North, ESPN Venezuela England Premier League
5:00pm Real Madrid vs Atlético Madrid GolTV Spain La Liga
5:15pm Schalke 04 vs FC Sankt Pauli Setanta Sports Australia Bundesliga
6:00pm USA vs Costa Rica ESPN3.com USA Other Soccer Programming
6:30pm Schalke 04 vs FC Sankt Pauli GolTV-Canada Bundesliga
7:00pm Liverpool vs Chelsea Fox Deportes England Premier League
7:00pm Rosario Central vs Instituto TyCSports Argentina Primera B Nacional
7:00pm Sibir Novosibirsk vs Zenit St Petersburg Setanta Sports Australia Russia Premier League
8:00pm Liverpool vs Chelsea FSC England Premier League
8:00pm Cardiff City vs Swansea City Fox Soccer Plus England Championship
8:00pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers
*Repeat from November 6, 2010
ESPN DOS England Premier League
8:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio FSWC Italy Serie A
8:45pm Rubin Kazan vs Spartak Moskva Setanta Sports Australia Russia Premier League
9:00pm Canada vs Mexico
*CONCACAF Women\’s World Cup 2011 Qualifying FINAL
CBC-bold World Cup Qualifying
10:00pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers Fox Deportes England Premier League
10:00pm UCR vs CSD Comunicaciones Telecentro Guatemala Liga Nacional
10:15pm Southport vs Sheffield Wednesday Setanta Sports Canada England FA Cup
10:30pm Udinese vs Cagliari Setanta Sports Australia Italy Serie A
11:00pm Dynamo Kyiv vs Inter Milan FSC UEFA Champions League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor