betsson, bets10

19 Kasım 2010 Cuma Tv de Spor Ekranı betsson609

Gönderildiği Tarih: 18 Kasım 2010 saat 21:00

19 Kasım 2010 Cuma günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Wigan Athletic vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus England Premier League
2:00am Ldu Quito vs Independiente Fox Deportes Copa Sudamericana
3:00am Corinthians vs Cruzeiro GolTV Brazil Serie A – Brasileirao
3:00am Eastern Conf. Final: ColorADO Rapids vs San Jose Earthquakes FSC Major League Soccer
4:00am Fiorentina vs AC Cesena Fox Soccer Plus Italy Serie A
5:00am England vs France
*Repeat from November 17, 2010
ESPN DOS Greece Super League
5:00am Ebbsfleet vs AFC Wimbledon ESPN UK England FA Cup
6:00am Olympique Lyon vs Nice Fox Soccer Plus France Ligue 1
7:00am Wolverhampton Wanderers vs Bolton Setanta Sports Canada England Premier League
8:00am England vs France Setanta Sports Australia Greece Super League
8:45am Wigan Athletic vs West Bromwich Albion Setanta Sports Canada England Premier League
9:00am Wigan Athletic vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus England Premier League
9:00am Brazil vs Argentina
*Repeat from November 17, 2010
ESPN Latin America North, ESPN Venezuela Friendly
11:00am Tottenham Hotspur vs Southampton Setanta Sports Canada England Premier League
11:30am Croatia vs Malta Setanta Sports Australia UEFA Euro 2012 Qualifying
12:00pm Ebbsfleet vs AFC Wimbledon ESPN UK England FA Cup
1:00pm England vs France
*Repeat from November 17, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America North, ESPN Latin America South, ESPN Venezuela Greece Super League
1:00pm West Ham United vs Sheffield Wednesday Setanta Sports Canada England Premier League
1:00pm Juventus vs AS Roma FSC Italy Serie A
1:00pm Brazil vs Argentina
*Repeat from November 17, 2010
ESPND Friendly
2:00pm Ldu Quito vs Independiente Fox Deportes Copa Sudamericana
2:10pm England vs France
*Repeat from November 17, 2010
ESPN BR Greece Super League
2:30pm Osnabrück vs Hertha BSC Sky Fussball Bundesliga, Sky Sports 1 Deutschland Germany Bundesliga 2
2:30pm Olympique Nimes vs Rodez Aveyron Eurosport France Coupe de France
2:30pm Bayern Munich vs Nuremberg GolTV Bundesliga
3:00pm Barcelona II vs Recreativo Huelva Canal + Liga Espana Spain Segunda Division
3:00pm Newcastle United vs Fulham FSC England Premier League
3:00pm Arsenal vs Man UTD Setanta Sports Canada England Premier League
5:00pm Inter Milan vs AC Milan GolTV Italy Serie A
5:00pm Osnabrück vs Hertha BSC Sky Fussball Bundesliga, Sky Sports 1 Deutschland Germany Bundesliga 2
5:00pm Manchester United vs Liverpool Setanta Sports Canada England Premier League
5:00pm Tottenham Hotspur vs Inter Milan Fox Deportes UEFA Champions League
6:00pm AD San Carlos vs CS Herediano
*Quarterfinal 1st Leg
CentroamericaTV Costa Rica Primera Division
7:00pm Brazil vs Argentina
*Repeat from November 17, 2010
ESPN DOS Friendly
8:00pm Chelsea vs Sunderland FSC England Premier League
9:30pm England vs France Setanta Sports Australia Greece Super League
11:00pm Arsenal vs Barcelona FSC UEFA Champions League
11:15pm Liverpool vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor