betsson, bets10

28 Kasım 2010 Pazar Tv de Spor Ekranı betsson

Gönderildiği Tarih: 27 Kasım 2010 saat 21:42

28 Kasım 2010 Pazar günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken betsson da bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Tarih
Saat
Maç
Tv
28.11.2010 01:10 Banfield vs Racing Club Nova Sports 2 [Hellas] , SportKlub+ (SE Europe)
28.11.2010 11:00 Mughan vs Inter Baku Idman TV
28.11.2010 13:00 Amkar Perm vs CSKA Moscow NTV+ Sport , Sportmania , Nova Sports 6 (Hellas)
28.11.2010 13:00 Dinamo Moscow vs Spartak Moscow ORT Russia (Perviy) , NTV+ Sport Classic , ORT Europe (1TVRUS)
28.11.2010 13:00 Granada 74 vs Cordoba C+ Spain
28.11.2010 13:00 Karabağ vs Neftchi Baku Idman TV
28.11.2010 13:00 Lokomotiv Moscow vs Rubin Kazan NTV+ Nash Football
28.11.2010 13:00 Saturn vs Alania Vladikavkaz NTV+ Sport On-Line
28.11.2010 13:00 Spartak Nalchik vs Anzhi NTV+ Infokanal
28.11.2010 13:00 Terek vs Sibir Novosibirsk NTV+ Tennis
28.11.2010 13:00 Zenit St. Petersburg vs Krylya Sovetov NTV+ Football , Sky Calcio 8 , Nova Sports 4 [Hellas] , 100 TV
28.11.2010 13:15 Moreirense vs Gil Vicente Sport TV1
28.11.2010 13:30 De Graafschap vs Vitesse Eredivisie Live 2
28.11.2010 13:30 Feyenoord vs Den Haag Eredivisie Live 1 , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Fotboll (Sweden)
28.11.2010 13:30 Inter vs Parma C+ Sport (France) , Sky Calcio 7 , Sky Sport 1 (Italia) , TV 8 , Sport TV1 , Arena Sport 3 , YES Sport 1 , C+ Sport 1 (Poland) , C+ Sport 1 (Finland) , Sky Super Calcio , C+ Sport 1 (Denmark) , Hi Soccer , Sport 1.1 (Ned) , SporMax , SporMax HD , Dahlia Sport , Digi Sport (RO) , Digi Sport (HU) , TV+ (Bulgaria) , C+ Futbol (Spain) , C+ Fotball (Norway)
28.11.2010 13:30 Kardemir Karabük vs Ankaragücü DIGI
28.11.2010 14:00 Akademik Sofia vs CSKA Sofia Pro.bg
28.11.2010 14:00 Diyarbakırspor vs Kayseri Erciyes TRT 1 , TRT 6
28.11.2010 14:00 Dundee United vs Rangers Sport 2 (Hun) , Sport 1 (Rom) , Setanta Africa , Sport 1 (Cze/Svk) , ESPN (uk & irl) , SportKlub+ (SE Europe) , OSN Show Sports 2
28.11.2010 14:00 OFK Belgrade vs Javor Ivanjica RTS Sat , RTS 2 Serbia
28.11.2010 14:00 Spartak Subotica vs Kızılyıldız Arena Sport 1
28.11.2010 14:00 Universitatea Cluj vs Targu Mures GSP TV
28.11.2010 14:30 Cottbus vs Erzgebirge Aue Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
28.11.2010 14:30 Ingolstadt vs Union Berlin Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
28.11.2010 14:30 Karlsruhe vs Oberhausen Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
28.11.2010 15:00 ASK Olympiakos Volou vs Kavala Nova Sports 3 [Hellas]
28.11.2010 15:00 Esbjerg vs Lyngby Canal 9 (Den)
28.11.2010 15:00 Panionios vs Iraklis Nova Sports 2 [Hellas]
28.11.2010 15:15 Norwich City vs Ipswich Town BBC One , Sport 1 (Hun) , SportKlub (Pol) , Ring.bg , Viasat Football (Nor) , Sport 2 (Cze/Svk)
28.11.2010 15:30 Heracles Almelo vs Utrecht Eredivisie Live 2
28.11.2010 15:30 Newcastle United vs Chelsea C+ Sport (France) , Sky Calcio 8 , Sky Sport 3 (Italia) , Sky Sports 1 (uk) , Sport TV1 , SportKlub (Serbia) , YES Sport 1 , TV3 Slovenia , C+ Sport 2 (Poland) , C+ Sport 1 (Finland) , SuperSport Maximo , Alfa TV Cyprus , SuperSport 3 [Za] , SportKlub (Croatia) , SporMax , Nova Sports 1 (Hellas) , SporMax HD , Viasat Football (Swe) , Tring Sport News , Sky Sport 1 (Germany) , Digi Sport (RO) , Digi Sport (HU) , Idman TV , Nova Sport (Bul) , TV2 Sport PL (Den) , Premier League TV
28.11.2010 15:30 VV Venlo vs Ajax Amsterdam Eredivisie Live 1 , SportKlub+ (SE Europe)
28.11.2010 15:45 Polonia Warsaw vs Wisla Krakow C+ Sport 1 (Poland)
28.11.2010 16:00 Bari vs Cesena Sky Calcio 6 , Hi Sports 2
28.11.2010 16:00 Bologna vs Chievo Sky Calcio 5 , C+ Sport 1 (Sweden)
28.11.2010 16:00 Brescia vs Genoa Sky Calcio 4
28.11.2010 16:00 Cagliari vs Lecce Sky Calcio 3
28.11.2010 16:00 Lazio vs Catania NTV+ Football , Sky Calcio 2 , TPS Star , TV 8 , Hi Soccer , Digi Sport+ (RO) , TV+ (Bulgaria) , C+ Futbol (Spain) , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Fotboll (Sweden)
28.11.2010 16:00 Shakhtar Donetsk vs Arsenal Kyiv Inter + , TRK Futbol , UT-1 , Dolce Sport
28.11.2010 16:00 Udinese vs Napoli Sky Calcio 1 , Arena Sport 3 , TV4 Sport , C+ Sport 1 (Denmark) , Hi Sports , Dahlia Sport , Film+ Bulgaria
28.11.2010 16:15 Motherwell vs Hearts Setanta Africa , Sky Sports 4 (uk)
28.11.2010 16:30 Werder Bremen vs St. Pauli NTV+ Sport On-Line , Sportmania , TRT 3 , SuperSport 7 [ZA] , Orange Sport (Fra) , Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga , EuroSport 2 Bundesliga , EuroSport 2 Nordic
28.11.2010 17:00 Austria Vienna vs Rapid Vienna Sky Sport Austria
28.11.2010 17:00 Bucaspor vs Antalyaspor DIGI
28.11.2010 17:00 FC Nordsjaelland vs SonderjyskE TV2 Sport (Den)
28.11.2010 17:00 Queen of the South vs Ross County BBC Alba
28.11.2010 17:00 Randers FC vs Fc Cobenhagen Canal 9 (Den)
28.11.2010 17:15 Paok vs Atromitos Nova Sports 2 [Hellas]
28.11.2010 18:00 Auxerre vs Toulouse NTV+ Football , Arena Sport 3 , A La Carte 1
28.11.2010 18:00 Caen vs Sochaux A La Carte 2
28.11.2010 18:00 Ethnikos Achnas vs Enosis Neon Paralimni Lumiere TV
28.11.2010 18:00 Hercules vs Levante Taquilla 6
28.11.2010 18:00 Kaliakra vs Litex Lovech Pro.bg
28.11.2010 18:00 Mallorca vs Malaga Taquilla 8 , Sport 5+ LIVE , Canal 9 (Den)
28.11.2010 18:00 Racing Santander vs Deportivo La Coruna Taquilla 7
28.11.2010 18:00 Ruch Chorzow vs Jagiellonia Orange Sport (Pol)
28.11.2010 18:00 Sporting Gijon vs Real Sociedad Taquilla 5 , TPS Star , SuperSport 5 [ZA] , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Fotboll (Sweden)
28.11.2010 18:00 Tottenham vs Liverpool Sky Sport 3 (Italia) , Sky Sports 1 (uk) , Sport TV1 , Sky Calcio 1 , C+ Spain , YES Sport 1 , Sportsmax , C+ Sport 1 (Poland) , 2M National , C+ Sport 1 (Finland) , SuperSport Maximo , Sky Super Calcio , Diema , SuperSport 3 [Za] , SportKlub (Slovenia) , SportKlub (Croatia) , SporMax , Nova Sports 1 (Hellas) , SporMax HD , Viasat Football (Swe) , Tring Sport News , Sky Sport 1 (Germany) , TRK Futbol , Digi Sport (RO) , Digi Sport (HU) , SportKlub+ (SE Europe) , Idman TV , TV2 Sport PL (Den) , Premier League TV
28.11.2010 18:00 Valladolid vs Cartagena C+ Liga
28.11.2010 18:30 Köln vs Wolfsburg NTV+ Sport On-Line , TRT 3 , SuperSport 7 [ZA] , Orange Sport (Fra) , Gol TV (America) , Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga , EuroSport 2 Bundesliga , EuroSport 2 Nordic , C+ Futbol (Spain)
28.11.2010 19:00 Brondby vs Odense TV3+ Denmark
28.11.2010 19:00 Galatasaray vs Beşiktaş LİG TV , LİG TV HD
28.11.2010 19:00 Samsunspor vs Orduspor TRT 1
28.11.2010 19:30 Kerkyra vs Panathinaikos Nova Sports 2 [Hellas]
28.11.2010 20:00 Athletic Bilbao vs Osasuna NTV+ Football , Sky Calcio 9 , Sky Sport 3 (Italia) , Sport TV1 , Arena Sport 3 , Sport TV2 , SuperSport Maximo , Sky Super Calcio , C+ Sport 1 (Sweden) , SuperSport 3 [Za] , Sport 1 (Cze/Svk) , Canal 9 (Den) , C+ Liga , Digi Sport+ (RO) , TV+ (Bulgaria) , Idman TV , C+ Fotball (Norway)
28.11.2010 20:00 Obolon Kyiv vs Dnipro Dnipropetrovsk TRK Futbol
28.11.2010 20:15 Beira Mar vs Benfica RTP Africa , RTP International , RTP Madeira , Ma Chaine Sport , SportKlub+ (SE Europe)
28.11.2010 21:00 Independiente Santa Fe vs Huila Gol TV (America)
28.11.2010 21:00 Palmeiras vs Fluminense Sportmania , SuperSport 7 [ZA] , Nova Sports 3 [Hellas]
28.11.2010 21:00 Steaua Bucuresti vs Cluj Digi Sport (RO)
28.11.2010 21:45 Palermo vs Roma Sky Sport 1 (Italia) , Setanta Ireland , Sky Calcio 1 , C+ Sport 1 (Finland) , TV4 Sport , C+ Sport 1 (Denmark) , Hi Soccer , NTV+ Sport Classic , SporMax , SporMax HD , UT-1 , ESPN (uk & irl) , Digi Sport (HU) , C+ Futbol (Spain) , C+ Sport 3 (Norway)
28.11.2010 22:00 Lyon vs Paris S.G. C+ France , Sport Italia , Kanal A , Arena Sport 3 , C+ Sport 1 (Poland) , C+ Hi-Tech , Orange Sport (Pol) , Nova Sports 1 (Hellas) , Viasat Football (Swe) , TRK Futbol , Viasat Football (Nor) , Digi Sport+ (RO) , Sport+ (Russia)
28.11.2010 22:00 Newells Old Boys vs Boca Juniors Nova Sports 2 [Hellas] , Canal 7 TV Publica , C+ Futbol (Spain)
28.11.2010 22:00 Valencia vs Almeria NTV+ Football , Sky Calcio 2 , Sky Sport 3 (Italia) , Sky Sports 1 (uk) , Sport 1 (Hun) , C+ Spain , Sport TV2 , SuperSport Maximo , Alfa TV Cyprus , Sky Super Calcio , C+ Sport 1 (Sweden) , SuperSport 3 [Za] , Sport 1.1 (Ned) , NTV Spor , Sport 1 (Cze/Svk) , Gol TV (America) , Canal 9 (Den) , TV+ (Bulgaria) , Idman TV , C+ Fotball (Norway)
28.11.2010 22:15 Braga vs Nacional Madeira Sport TV1 , SportKlub+ (SE Europe) , Dolce Sport
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (13 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor

7 Kasım 2010 Pazar Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 6 Kasım 2010 saat 12:11

7 Kasım Pazar günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın..

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.  Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Manchester United vs Wolverhampton Wanderers
*On Demand
FoxSoccer.tv England Premier League
12:00am Derby County vs Portsmouth Fox Soccer Plus England Championship
1:00am Sydney FC vs Newcastle Jets FSC Australia A-League
1:00am AS Bari vs AC Milan
*Repeat from November 6, 2010
ESPN Latin America South Italy Serie A
1:15am Hamburger SV vs Hoffenheim Setanta Sports Australia Bundesliga
1:30am Twente vs Excelsior ESPN UK Netherlands Eredivisie
2:00am Veracruz vs Albinegros Fox Deportes Mexico Liga de Ascenso
2:00am Hapooel Tel Aviv vs Schalke 04 Fox Sports Basico, Fox Sports Premium UEFA Champions League
3:00am Bologna vs Lecce Fox Soccer Plus Italy Serie A
3:15am Cambridge United vs Huddersfield Town ESPN UK England FA Cup
3:15am Rochdale vs FC United Setanta Sports Australia England FA Cup
4:45am Inter Milan vs Brescia Calcio ESPN UK Italy Serie A
5:00am Bolton vs Tottenham Hotspur Fox Sports Basico, Fox Sports Premium England Premier League
6:30am Fiorentina vs Chievo Verona Fox Soccer Plus, FoxSoccer.tv, FSWC Italy Serie A
7:00am St. Mirren vs Rangers ESPN HD UK, ESPN UK, Setanta Sports Australia Scotland Premier League
7:00am Southport vs Sheffield Wednesday FoxSoccer.tv, ITV 1, Setanta Ireland England FA Cup
8:10am Cardiff City vs Swansea City BBC HD, FoxSoccer.tv England Championship
8:30am Arsenal vs Newcastle United Fox Soccer Plus, Fox Sports Premium, FoxSoccer.tv, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Premier League
8:30am Utrecht vs PSV ESPN DOS, ESPN3.com USA Netherlands Eredivisie
9:00am AS Bari vs AC Milan ESPN3.com USA, Setanta Sports Australia, The Score, The Score HD Italy Serie A
9:00am Lazio vs AS Roma ESPN Caribbean, ESPN HD Brasil, ESPN HD UK, ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South, ESPN UK, ESPN3.com USA, Fox Deportes, FSC, FSWC Italy Serie A
9:15am Hibernian vs Heart of Midlothian Sky Sports 4, Sky Sports HD 4 Scotland Premier League
9:30am Hannover 96 vs Borussia Dortmund German Sports Bundesliga
10:00am West Bromwich Albion vs Manchester City FoxSoccer.tv England Premier League
10:30am Blackburn Rovers vs Wigan Athletic Fox Soccer Plus England Premier League
11:00am Liverpool vs Chelsea Fox Deportes, FSC, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Premier League
11:00am Real Zaragoza vs Mallorca Directv Spain La Liga
11:00am Villarreal vs Athletic Bilbao GolTV Spain La Liga
11:00am Osasuna vs Hercules Directv Spain La Liga
11:00am Levante vs Deportivo La Coruña ESPN Caribbean, ESPN HD Australia, ESPN Latin America Andina, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia Spain La Liga
11:00am Lens vs Montpellier FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Lille vs Brest FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Nancy vs Monaco FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Nice vs Toulouse FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Burton Albion vs Oxford United FoxSoccer.tv England FA Cup
11:00am Inter Milan vs Brescia Calcio The Score Italy Serie A
11:30am Bayer Leverkusen vs 1. FC Kaiserslautern German Sports Bundesliga
11:30am VfB Stuttgart vs Werder Bremen ESPN HD UK, ESPN UK, German Sports, Setanta Sports Australia Bundesliga
12:00pm San Lorenzo vs Independiente TyCSports Argentina Primera Division
12:00pm Arsenal vs Newcastle United Fox Sports Basico England Premier League
12:30pm Cardiff City vs Swansea City Fox Soccer Plus England Championship
1:00pm Puebla vs Monterrey Azteca America Mexico Primera Division
1:00pm Pumas UNAM vs Necaxa Telemundo Mexico Primera Division
1:00pm Getafe vs Barcelona ESPN Caribbean, ESPN HD Australia, ESPN HD Brasil, ESPN Latin America Andina, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Spain La Liga
1:00pm Sydney FC vs Newcastle Jets FSWC Australia A-League
1:00pm VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV Bundesliga
1:30pm Fiorentina vs Chievo Verona ESPN UK Italy Serie A
1:30pm Cerezo Osaka vs Shimizu S Pulse Setanta Sports Australia Japan J-League
2:00pm All Boys vs River Plate TyCSports Argentina Primera Division
2:00pm Utrecht vs PSV ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Netherlands Eredivisie
2:00pm AC Milan vs Real Madrid Fox Sports Basico UEFA Champions League
2:45pm Palermo vs Genoa ESPN HD UK, ESPN UK, ESPN3.com USA, FSC, Setanta Ireland, TLN Italy Serie A
2:55pm C.a. All Boys vs River Plate ESPN + Andina Argentina Primera Division
3:00pm Real Madrid vs Atlético Madrid GolTV, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Spain La Liga
3:00pm PSG vs Olympique Marseille Fox Soccer Plus, FoxSoccer.tv, FSWC France Ligue 1
3:00pm AS Bari vs AC Milan ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South, Fox Deportes Italy Serie A
3:15pm FC Porto vs Benfica ESPN3.com USA, Setanta Sports Australia Portugal Liga
3:30pm Correcaminos UAT vs Mérida MexicoTV Mexico Liga de Ascenso
4:00pm Liverpool vs Chelsea Fox Sports Basico, Fox Sports Premium England Premier League
4:10pm Colón vs Tigre TyCSports Argentina Primera Division
4:45pm Lazio vs AS Roma ESPN UK Italy Serie A
5:00pm West Bromwich Albion vs Manchester City Fox Deportes, FSC England Premier League
5:00pm 1st Round: Southport vs Sheffield Wednesday Fox Soccer Plus England FA Cup
5:00pm São Paulo vs Corinthians GolTV Brazil Serie A – Brasileirao
5:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio ESPN Caribbean Italy Serie A
5:00pm Levante vs Deportivo La Coruña ESPN HD Brasil Spain La Liga
5:00pm Blackburn Rovers vs Wigan Athletic
*Repeat from November 6, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South England Premier League
5:15pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund Setanta Sports Australia Bundesliga
6:00pm Lazio vs AS Roma FSWC Italy Serie A
6:15pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund ESPN UK Bundesliga
6:20pm Banfield vs Vélez Sársfield TyCSports Argentina Primera Division
7:00pm Sampdoria vs Catania Setanta Sports Australia Italy Serie A
7:00pm Liverpool vs Chelsea FSC England Premier League
7:00pm 1st Round: Burton Albion vs Oxford United Fox Soccer Plus England FA Cup
7:00pm Real Madrid vs Atlético Madrid GolTV Spain La Liga
7:00pm All Boys vs River Plate Fox Sports Premium Argentina Primera Division
8:00pm Fiorentina vs Chievo Verona FSWC Italy Serie A
8:00pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers Fox Deportes England Premier League
8:45pm VfB Stuttgart vs Werder Bremen Setanta Sports Australia Bundesliga
9:00pm Los Angeles Galaxy vs Seattle Sounders FC ESPN, ESPN 2 Caribbean, ESPN HD UK, ESPN Mobile TV, ESPN UK, ESPN2, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia, ESPND, Setanta Ireland Major League Soccer
9:00pm Liverpool vs Chelsea FSC England Premier League
9:00pm West Bromwich Albion vs Manchester City ESPN DOS England Premier League
10:00pm Villarreal vs Athletic Bilbao GolTV Spain La Liga
10:30pm AS Bari vs AC Milan Setanta Sports Australia Italy Serie A
11:00pm América vs Arsenal Fox Deportes Copa Sudamericana
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor