betsson, bets10

İtalya Serie A Ligi 10-11 Kasım 2010 11. hafta maçları betsson609 iddaa programı

Gönderildiği Tarih: 10 Kasım 2010 saat 2:06

İtalya Serie A Ligi 10-11 Kasım 2010 11. hafta maçları betsson609 iddaa programını aşağıda bulabilirsiniz.

http://img809.imageshack.us/img809/217/italyacarperspokerliste.png

betsson110, betsson 110, betsson110.com maçlara bahis oynarak daha çok kazanabilirsiniz.

TV’de spor sayfamızı ziyaret ederek hangi maçı hangi kanal veriyor takip edebilirsiniz. Canlı Skorlar bölümünden ise maçları canlı takip edebilirsiniz.

10 Kasım 2010 21:45 553 Brescia - Juventus
10 Kasım 2010 21:45 554 Cagliari - Napoli
10 Kasım 2010 21:45 555 Catania - Udinese
10 Kasım 2010 21:45 556 Cesena - Lazio
10 Kasım 2010 21:45 557 Chievo - Bari
10 Kasım 2010 21:45 558 Genoa - Bologna
10 Kasım 2010 21:45 559 Lecce - İnter
10 Kasım 2010 21:45 560 AC Milan - Palermo
10 Kasım 2010 21:45 561 Roma - Fiorentina
11 Kasım 2010 21:45 590 Parma - Sampdoria
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Betsson Spor Bahisleri, Betsson Tahminler, Iddaa Günün maçları, Iddaa Rehberi, Iddaa Tahminleri, İtalya Seria A Ligi

10 Kasım 2010 Çarşamba Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 9 Kasım 2010 saat 10:52

10 Kasım Çarşamba günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın.. Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.  Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Fulham vs Aston Villa Fox Soccer Plus England Premier League
12:15am Palermo vs Genoa Setanta Sports Australia Italy Serie A
1:30am Rubin Kazan vs Spartak Moskva ESPN UK Russia Premier League
2:00am Derby County vs Portsmouth Setanta Sports Canada England Championship
3:00am VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV Bundesliga
3:45am Middlesbrough vs Crystal Palace Setanta Sports Canada England Championship
4:00am Werder Bremen vs Twente Fox Sports Basico, Fox Sports Premium UEFA Champions League
4:00am Bologna vs Lecce Fox Soccer Plus Italy Serie A
5:00am River Plate vs Boca Juniors
*Repeat from November 7, 2010
ESPN DOS Argentina Primera Division
5:30am Manchester United vs West Ham United Setanta Sports Canada England Premier League
7:15am Chelsea vs Southampton Setanta Sports Canada England Premier League
7:30am Fiorentina vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:00am Once Caldas Manizales vs América de Cali GolTV-Canada Colombia Copa Mustang
9:00am River Plate vs Boca Juniors
*Repeat from November 7, 2010
ESPN + Andina Argentina Primera Division
9:00am 1st Round: Rochdale vs FC United Of Manchester Fox Soccer Plus England FA Cup
9:00am Tottenham Hotspur vs Manchester United Setanta Sports Canada England Premier League
9:15am VfB Stuttgart vs Werder Bremen Setanta Sports Australia Bundesliga
10:00am Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy
*Repeat from November 7, 2010
ESPN HD Brasil Major League Soccer
10:45am Manchester United vs Leeds United Setanta Sports Canada England Premier League
11:00am Fulham vs Aston Villa Fox Soccer Plus England Premier League
11:00am Atlético Mineiro vs Santos GolTV-Canada Brazil Serie A – Brasileirao
11:30am Sevilla vs Valencia
*Repeat from November 8, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Spain La Liga
12:00pm Bolton vs Tottenham Hotspur
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil England Premier League
12:45pm Celtic vs Aberdeen Setanta Sports Canada Scotland Premier League
12:45pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund Setanta Sports Australia Bundesliga
1:00pm 1st Round: AFC Wimbledon vs Ebbsfleet United FSC England FA Cup
1:00pm Memphis vs Alabama Birmingham
*Mens College Soccer
FSWC USA College Soccer
2:00pm Racing Santander vs Cordoba CF Canal + Liga Espana Spain Copa del Rey
2:30pm Millonarios Bogotá vs Deportes Tolima GolTV Colombia Copa Mustang
2:45pm Stoke City vs Birmingham City ESPN3.com USA, ESPND, Sky Sports 2, Sky Sports HD 2 England Premier League
3:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland ESPN HD Brasil, Fox Deportes, Fox Sports Basico, Fox Sports Premium, FSC, Setanta Sports Canada England Premier League
3:00pm Cerezo Osaka vs Shimizu S Pulse Setanta Sports Australia Japan J-League
3:00pm Fiorentina vs Chievo Verona FSWC Italy Serie A
4:00pm Brazil vs Hungary
*Desafio Intern. de Futsal
PFC Internacional Brazil Liga Futsal
4:00pm Espanyol vs Real Valladolid Canal + Liga Espana Spain Copa del Rey
4:00pm Millonarios Bogotá vs Deportes Tolima GolTV-Canada Colombia Copa Mustang
5:00pm Palermo vs Genoa FSC Italy Serie A
5:00pm 1st Round: Southport vs Sheffield Wednesday Fox Soccer Plus England FA Cup
5:00pm AS Bari vs AC Milan
*Repeat from November 6, 2010
GolTV Italy Serie A
5:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil Italy Serie A
6:00pm København vs Barcelona Fox Deportes UEFA Champions League
6:30pm Liverpool vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
6:50pm Náutico vs Ponte Preta PFC Internacional Brazil Serie B
8:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland ESPN HD Brasil, FSC England Premier League
8:00pm Fiorentina vs Chievo Verona Fox Soccer Plus Italy Serie A
8:00pm AC Milan vs Real Madrid Fox Deportes UEFA Champions League
8:15pm Fiorentina vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:30pm Tottenham Hotspur vs Sunderland Setanta Sports Canada England Premier League
9:00pm AS Bari vs AC Milan GolTV-Canada Italy Serie A
10:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland Fox Deportes England Premier League
10:00pm Universidad El Salvador vs Alianza Telecentro El Salvador Primera Division
11:00pm Inter Milan vs Barcelona FSC UEFA Champions League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor

7 Kasım 2010 Pazar Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 6 Kasım 2010 saat 12:11

7 Kasım Pazar günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın..

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.  Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Manchester United vs Wolverhampton Wanderers
*On Demand
FoxSoccer.tv England Premier League
12:00am Derby County vs Portsmouth Fox Soccer Plus England Championship
1:00am Sydney FC vs Newcastle Jets FSC Australia A-League
1:00am AS Bari vs AC Milan
*Repeat from November 6, 2010
ESPN Latin America South Italy Serie A
1:15am Hamburger SV vs Hoffenheim Setanta Sports Australia Bundesliga
1:30am Twente vs Excelsior ESPN UK Netherlands Eredivisie
2:00am Veracruz vs Albinegros Fox Deportes Mexico Liga de Ascenso
2:00am Hapooel Tel Aviv vs Schalke 04 Fox Sports Basico, Fox Sports Premium UEFA Champions League
3:00am Bologna vs Lecce Fox Soccer Plus Italy Serie A
3:15am Cambridge United vs Huddersfield Town ESPN UK England FA Cup
3:15am Rochdale vs FC United Setanta Sports Australia England FA Cup
4:45am Inter Milan vs Brescia Calcio ESPN UK Italy Serie A
5:00am Bolton vs Tottenham Hotspur Fox Sports Basico, Fox Sports Premium England Premier League
6:30am Fiorentina vs Chievo Verona Fox Soccer Plus, FoxSoccer.tv, FSWC Italy Serie A
7:00am St. Mirren vs Rangers ESPN HD UK, ESPN UK, Setanta Sports Australia Scotland Premier League
7:00am Southport vs Sheffield Wednesday FoxSoccer.tv, ITV 1, Setanta Ireland England FA Cup
8:10am Cardiff City vs Swansea City BBC HD, FoxSoccer.tv England Championship
8:30am Arsenal vs Newcastle United Fox Soccer Plus, Fox Sports Premium, FoxSoccer.tv, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Premier League
8:30am Utrecht vs PSV ESPN DOS, ESPN3.com USA Netherlands Eredivisie
9:00am AS Bari vs AC Milan ESPN3.com USA, Setanta Sports Australia, The Score, The Score HD Italy Serie A
9:00am Lazio vs AS Roma ESPN Caribbean, ESPN HD Brasil, ESPN HD UK, ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South, ESPN UK, ESPN3.com USA, Fox Deportes, FSC, FSWC Italy Serie A
9:15am Hibernian vs Heart of Midlothian Sky Sports 4, Sky Sports HD 4 Scotland Premier League
9:30am Hannover 96 vs Borussia Dortmund German Sports Bundesliga
10:00am West Bromwich Albion vs Manchester City FoxSoccer.tv England Premier League
10:30am Blackburn Rovers vs Wigan Athletic Fox Soccer Plus England Premier League
11:00am Liverpool vs Chelsea Fox Deportes, FSC, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Premier League
11:00am Real Zaragoza vs Mallorca Directv Spain La Liga
11:00am Villarreal vs Athletic Bilbao GolTV Spain La Liga
11:00am Osasuna vs Hercules Directv Spain La Liga
11:00am Levante vs Deportivo La Coruña ESPN Caribbean, ESPN HD Australia, ESPN Latin America Andina, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia Spain La Liga
11:00am Lens vs Montpellier FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Lille vs Brest FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Nancy vs Monaco FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Nice vs Toulouse FoxSoccer.tv France Ligue 1
11:00am Burton Albion vs Oxford United FoxSoccer.tv England FA Cup
11:00am Inter Milan vs Brescia Calcio The Score Italy Serie A
11:30am Bayer Leverkusen vs 1. FC Kaiserslautern German Sports Bundesliga
11:30am VfB Stuttgart vs Werder Bremen ESPN HD UK, ESPN UK, German Sports, Setanta Sports Australia Bundesliga
12:00pm San Lorenzo vs Independiente TyCSports Argentina Primera Division
12:00pm Arsenal vs Newcastle United Fox Sports Basico England Premier League
12:30pm Cardiff City vs Swansea City Fox Soccer Plus England Championship
1:00pm Puebla vs Monterrey Azteca America Mexico Primera Division
1:00pm Pumas UNAM vs Necaxa Telemundo Mexico Primera Division
1:00pm Getafe vs Barcelona ESPN Caribbean, ESPN HD Australia, ESPN HD Brasil, ESPN Latin America Andina, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Spain La Liga
1:00pm Sydney FC vs Newcastle Jets FSWC Australia A-League
1:00pm VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV Bundesliga
1:30pm Fiorentina vs Chievo Verona ESPN UK Italy Serie A
1:30pm Cerezo Osaka vs Shimizu S Pulse Setanta Sports Australia Japan J-League
2:00pm All Boys vs River Plate TyCSports Argentina Primera Division
2:00pm Utrecht vs PSV ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Netherlands Eredivisie
2:00pm AC Milan vs Real Madrid Fox Sports Basico UEFA Champions League
2:45pm Palermo vs Genoa ESPN HD UK, ESPN UK, ESPN3.com USA, FSC, Setanta Ireland, TLN Italy Serie A
2:55pm C.a. All Boys vs River Plate ESPN + Andina Argentina Primera Division
3:00pm Real Madrid vs Atlético Madrid GolTV, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Spain La Liga
3:00pm PSG vs Olympique Marseille Fox Soccer Plus, FoxSoccer.tv, FSWC France Ligue 1
3:00pm AS Bari vs AC Milan ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South, Fox Deportes Italy Serie A
3:15pm FC Porto vs Benfica ESPN3.com USA, Setanta Sports Australia Portugal Liga
3:30pm Correcaminos UAT vs Mérida MexicoTV Mexico Liga de Ascenso
4:00pm Liverpool vs Chelsea Fox Sports Basico, Fox Sports Premium England Premier League
4:10pm Colón vs Tigre TyCSports Argentina Primera Division
4:45pm Lazio vs AS Roma ESPN UK Italy Serie A
5:00pm West Bromwich Albion vs Manchester City Fox Deportes, FSC England Premier League
5:00pm 1st Round: Southport vs Sheffield Wednesday Fox Soccer Plus England FA Cup
5:00pm São Paulo vs Corinthians GolTV Brazil Serie A – Brasileirao
5:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio ESPN Caribbean Italy Serie A
5:00pm Levante vs Deportivo La Coruña ESPN HD Brasil Spain La Liga
5:00pm Blackburn Rovers vs Wigan Athletic
*Repeat from November 6, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South England Premier League
5:15pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund Setanta Sports Australia Bundesliga
6:00pm Lazio vs AS Roma FSWC Italy Serie A
6:15pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund ESPN UK Bundesliga
6:20pm Banfield vs Vélez Sársfield TyCSports Argentina Primera Division
7:00pm Sampdoria vs Catania Setanta Sports Australia Italy Serie A
7:00pm Liverpool vs Chelsea FSC England Premier League
7:00pm 1st Round: Burton Albion vs Oxford United Fox Soccer Plus England FA Cup
7:00pm Real Madrid vs Atlético Madrid GolTV Spain La Liga
7:00pm All Boys vs River Plate Fox Sports Premium Argentina Primera Division
8:00pm Fiorentina vs Chievo Verona FSWC Italy Serie A
8:00pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers Fox Deportes England Premier League
8:45pm VfB Stuttgart vs Werder Bremen Setanta Sports Australia Bundesliga
9:00pm Los Angeles Galaxy vs Seattle Sounders FC ESPN, ESPN 2 Caribbean, ESPN HD UK, ESPN Mobile TV, ESPN UK, ESPN2, ESPN3.com USA, ESPN360 Australia, ESPND, Setanta Ireland Major League Soccer
9:00pm Liverpool vs Chelsea FSC England Premier League
9:00pm West Bromwich Albion vs Manchester City ESPN DOS England Premier League
10:00pm Villarreal vs Athletic Bilbao GolTV Spain La Liga
10:30pm AS Bari vs AC Milan Setanta Sports Australia Italy Serie A
11:00pm América vs Arsenal Fox Deportes Copa Sudamericana
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor