betsson, bets10

31 Ekim 2010 Pazar Tv de Spor Ekranı

Gönderildiği Tarih: 30 Ekim 2010 saat 14:40

31 Ekim Pazar günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson da yaşayın..

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin. Türkiye’den normal tv yayınıyla izleyebileceğiniz maçlar kalın olarak yazılmıştır.

Tarih
Saat
Maç
Tv
31.10.2010 00:00 FC Dallas vs Salt Lake Fox Sports Espanyol
31.10.2010 01:00 Queretaro vs UNAM (Pumas) Canal Estrellas Europe
31.10.2010 Ert. Banfield vs Velez Sarsfield C+ Futbol (Spain)
31.10.2010 03:00 Tigres UANL vs Jaguares Canal Estrellas Europe
31.10.2010 04:00 San Jose E´quakes vs RB Newyork Arena Sport 3
31.10.2010 10:45 Tom vs Amkar Perm NTV+ Nash Football
31.10.2010 13:00 Real Betis vs Rayo Vallecano C+ Spain
31.10.2010 13:00 Terek vs Spartak Nalchik NTV+ Nash Football
31.10.2010 13:00 Zenit St. Petersburg vs Alania Vladikavkaz Sky Calcio 8 , SportKlub (Serbia) , Nova Sports 2 [Hellas] , 100 TV , Sport+ (Russia)
31.10.2010 13:30 Den Haag vs Utrecht Eredivisie Live 2
31.10.2010 13:30 Nec Nijmegen vs Vitesse Eredivisie Live 1 , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Fotboll (Sweden)
31.10.2010 13:30 Palermo vs Lazio C+ Sport (France) , NTV+ Football , Sky Calcio 6 , Sky Sport 1 (Italia) , TV 8 , Arena Sport 3 , ESPN Brazil , C+ Sport 1 (Poland) , Sky Super Calcio , TV4 Sport , C+ Sport 1 (Denmark) , Hi Soccer , TV+ (Bulgaria) , C+ Futbol (Spain) , C+ Fotball (Norway)
31.10.2010 13:30 Tavriya Symferopol vs Sevastopol TRK Futbol
31.10.2010 14:00 Aston Villa vs Birmingham Sky Calcio 7 , Sky Sport 3 (Italia) , C+ Sport 1 (Finland) , SportKlub (Slovenia) , Sport 1.1 (Ned) , Nova Sports 4 [Hellas] , Tring Sport News , SportKlub+ (SE Europe) , ViaSat Xtra PL 1
31.10.2010 14:00 Boluspor vs Orduspor TRT 1
31.10.2010 14:00 Samsunspor vs Diyarbakırspor TRT 3 , TRT 6
31.10.2010 14:00 Sandnes vs Sparta Sarpsborg NRK 1
31.10.2010 14:30 Alemannia Aachen vs Osnabrück Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
31.10.2010 14:30 Cottbus vs Bochum Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
31.10.2010 14:30 Oberhausen vs Augsburg Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
31.10.2010 14:45 AGF Aarhus vs Ab Cobenhagen TV2 Sport (Den)
31.10.2010 14:45 Hearts vs Kilmarnock Sport 2 (Hun) , Sport 1 (Rom) , Sport 1 (Cze/Svk) , Sky Sports 4 (uk) , OSN Show Sports 4
31.10.2010 15:00 Cherno More Varna vs Lokomotiv Sofia Pro.bg
31.10.2010 15:00 Horsens vs Midtjylland Canal 9 (Den)
31.10.2010 15:00 Iraklis vs ASK Olympiakos Volou Nova Sports 2 [Hellas]
31.10.2010 15:00 Panserraikos vs Kavala Nova Sports 3 [Hellas]
31.10.2010 15:00 Primorje vs Gorica Slovenia TV2
31.10.2010 15:00 Targu Mures vs Sportul Studentesc GSP TV1
31.10.2010 15:15 Anzhi vs Lokomotiv Moscow NTV+ Nash Football
31.10.2010 15:30 Az Alkmaar vs Feyenoord NTV+ Football , SportDigital.tv , Eredivisie Live 1 , Polsat Futbol , SportKlub+ (SE Europe)
31.10.2010 15:30 Gençlerbirliği vs Manisaspor DIGI
31.10.2010 15:30 Kasımpaşa vs Kayserispor LİG TV , LİG TV HD
31.10.2010 15:30 Metalurh Donetsk vs Volyn Lutsk TRK Futbol
31.10.2010 15:30 Newcastle United vs Sunderland C+ Sport (France) , Sky Sports 1 (uk) , Sport TV1 , SportKlub (Serbia) , YES Sport 1 , TV3 Slovenia , C+ Sport 1 (Poland) , Alfa TV Cyprus , SuperSport 3 [Za] , Nova Sports 1 (Hellas) , MaXimo , Viasat Football (Swe) , Nova Sport (Bul) , TV2 Sport PL (Den) , Premier League TV
31.10.2010 15:30 Roda vs Willem II Eredivisie Live 2
31.10.2010 16:00 Bari vs Udinese Sky Calcio 4 , Arena Sport 1 , Hi Soccer , Dahlia Calcio 2
31.10.2010 16:00 Brescia vs Napoli Sky Calcio 1 , C+ Sport 1 (Denmark) , Hi Sports , NTV+ Sport Classic , Sport TV3 , Digi Sport (RO) , C+ Fotball (Norway)
31.10.2010 16:00 Cagliari vs Bologna Sky Calcio 3 , Arena Sport 3 , Dahlia Calcio 3 , C+ Sport 3 (Norway) , C+ Fotboll (Sweden)
31.10.2010 16:00 Cesena vs Sampdoria Sky Calcio 2 , TV 8 , Hi Sports , Dahlia Sport
31.10.2010 16:00 Parma vs Chievo Sky Calcio 5 , TV4 Sport , Dahlia Calcio 1 , TV+ (Bulgaria)
31.10.2010 16:30 Club Brugge vs Standard Liege SportKlub (Hungary) , SportKlub (Romania)
31.10.2010 16:30 Mainz 05 vs Borussia Dortmund NTV+ Sport , Sky Calcio 9 , TRT 3 , ESPN Brazil , Sport 1.1 (Ned) , Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga , EuroSport 2 Bundesliga , EuroSport 2 Nordic , C+ Futbol (Spain)
31.10.2010 16:55 SonderjyskE vs Silkeborg TV2 Sport (Den)
31.10.2010 17:00 Salzburg vs Rapid Vienna ORF 1 , Sky Sport Austria
31.10.2010 17:15 Ergotelis vs Paok Nova Sports 2 [Hellas]
31.10.2010 17:30 Bucaspor vs İst.Büyükşehir Bld. DIGI
31.10.2010 17:30 Halmstad vs Helsingborg C+ Sport 1 (Sweden)
31.10.2010 17:30 Saturn vs CSKA Moscow NTV+ Nash Football
31.10.2010 18:00 Alcorcon vs Barcelona II C+ Liga
31.10.2010 18:00 Bolton vs Liverpool Sky Calcio 10 , Sky Sport 3 (Italia) , Sky Sports 1 (uk) , Sport TV1 , YES Sport 1 , C+ Sport 1 (Finland) , Diema , SuperSport 3 [Za] , Sport 1.1 (Ned) , SporMax , Viasat Sport Baltic , Nova Sports 1 (Hellas) , SporMax HD , MaXimo , Viasat Football (Swe) , Tring Sport News , Sky Sport 1 (Germany) , TRK Futbol , Digi Sport (HU) , SportKlub+ (SE Europe) , TV2 Sport PL (Den) , Premier League TV
31.10.2010 18:00 Deportivo La Coruna vs Espanyol Taquilla 8 , Canal 9 (Den)
31.10.2010 18:00 Lech Poznan vs Wisla Krakow C+ Sport 1 (Poland)
31.10.2010 18:00 Litex Lovech vs Slavia Sofia Pro.bg
31.10.2010 18:00 Malaga vs Real Sociedad Taquilla 7
31.10.2010 18:00 Marsilya vs Rennes Kanal A , Arena Sport 1 , TV2 Sport (Den) , SuperSport 4 (DigitAlb) , Nova Sports 1 (Hellas) , Viasat Football (Swe) , Nova Sport (Cze) , Orange Sport (Fra) , Sport Italia 2 , Viasat Football (Nor) , Orange Sport Info (Pol)
31.10.2010 18:00 Monaco vs Bordeaux NTV+ Football , Arena Sport 3 , A La Carte 1 , Nova Sports 3 [Hellas]
31.10.2010 18:00 Nacional Madeira vs Vitoria Setubal Nova Sport (Cze)
31.10.2010 18:00 Omonia vs Ermis Aradippou Lumiere TV
31.10.2010 18:00 Racing Santander vs Osasuna Taquilla 6
31.10.2010 18:00 Slovacko vs Liberec Sport 2 (Cze/Svk)
31.10.2010 18:00 Sporting Gijon vs Villarreal Taquilla 5 , NTV+ Sport Classic
31.10.2010 18:00 Valenciennes vs Lille A La Carte 2
31.10.2010 18:30 Hoffenheim vs Hannover 96 NTV+ Sport On-Line , TRT 3 , Alfa TV Cyprus , Orange Sport (Fra) , Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga , EuroSport 2 Bundesliga , EuroSport 2 Nordic , C+ Futbol (Spain)
31.10.2010 18:30 Ujpest vs Paks Sport 2 (Hun) , Sport 1 (Rom)
31.10.2010 19:00 Beşiktaş vs Sivasspor LİG TV , LİG TV HD
31.10.2010 19:00 Esbjerg vs Brondby TV3+ Denmark
31.10.2010 19:00 Genk vs Anderlecht SportKlub (Romania) , SportKlub (Pol) , Setanta Africa
31.10.2010 19:00 Honefoss vs Valerenga TV2 Sport 2 (Nor)
31.10.2010 19:00 Lillestrøm vs Viking TV2 Sport 3 (Nor)
31.10.2010 19:00 Odd Grenland vs Start Kristiansand TV2 Sport 4 (Nor)
31.10.2010 19:00 Stabaek vs Sandefjord TV2 Sport 5 (Nor)
31.10.2010 19:30 Adanaspor vs Denizlispor TRT 1
31.10.2010 19:30 Gloria Bistrita vs Steaua Bucuresti Digi Sport (RO)
31.10.2010 19:30 Panionios vs AEK Atina Arena Sport 4 , Nova Sports 2 [Hellas] , Tring Sport News
31.10.2010 20:00 Atletico Madrid vs Almeria NTV+ Football , Sky Calcio 9 , Sport 1 (Hun) , Sport TV1 , Arena Sport 3 , C+ Sport 1 (Finland) , Sky Super Calcio , C+ Sport 1 (Sweden) , SuperSport 3 [Za] , Sky Sports 1 (2/H only) , NTV Spor , Sport 1 (Cze/Svk) , MaXimo , Canal 9 (Den) , C+ Liga , Digi Sport+ (RO) , TV+ (Bulgaria) , C+ Fotball (Norway)
31.10.2010 20:00 Hapoel Petah Tikva vs Maccabi Haifa YES Sport 2
31.10.2010 Ert. Boca Juniors vs Argentinos Juniors Nova Sports 3 [Hellas] , Ring.bg , SportKlub+ (SE Europe) , C+ Futbol (Spain)
31.10.2010 21:30 Brasov vs Timisoara Digi Sport (RO)
31.10.2010 21:45 Catania vs Fiorentina NTV+ Sport On-Line , Sky Sport 1 (Italia) , Setanta Ireland , Sky Calcio 1 , Arena Sport 4 , ESPN Brazil , TV4 Sport , C+ Sport 1 (Denmark) , Hi Soccer , Sport 1.1 (Ned) , Dahlia Sport , Digi Sport (HU) , Digi Sport+ (RO) , C+ Sport 3 (Norway)
31.10.2010 22:00 Athletic Bilbao vs Getafe C+ Sport (France) , Sky Calcio 2 , Sky Sport 3 (Italia) , Sky Sports 1 (uk) , Sport 1 (Hun) , C+ Spain , Arena Sport 3 , C+ Sport 1 (Poland) , C+ Sport 1 (Finland) , Alfa TV Cyprus , Sky Super Calcio , C+ Sport 1 (Sweden) , SuperSport 3 [Za] , NTV Spor , Sport 1 (Cze/Svk) , MaXimo , Canal 9 (Den) , TV+ (Bulgaria) , Sport+ (Russia) , C+ Fotball (Norway)
31.10.2010 22:00 Montpellier vs Paris S.G. C+ France , NTV+ Football , Kanal A , Arena Sport 1 , TV2 Sport (Den) , C+ Hi-Tech , Nova Sports 1 (Hellas) , Viasat Football (Swe) , TRK Futbol , Viasat Football (Nor) , Orange Sport Info (Pol)
31.10.2010 22:15 Uniao Leiria vs Sporting Lisbon Sport TV1 , SportKlub (Serbia) , SportKlub (Slovenia) , Ma Chaine Sport
31.10.2010 Ert. Racing Club vs Arsenal Sarandi C+ Futbol (Spain)



VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Betsson Tahminler, Hangi maç hangi kanalda, Iddaa Günün maçları, Iddaa Rehberi, Iddaa Tahminleri, Tv'de Spor