betsson, bets10

16 Kasım 2010 Salı Tv de Spor Ekranı betsson609

Gönderildiği Tarih: 15 Kasım 2010 saat 21:00

16 Kasım 2010 Salıgünü televizyonda yayınlanacak maçların listesini ve iddaa bültenini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Tottenham Hotspur vs Blackburn Rovers Fox Soccer Plus England Premier League
12:15am Lazio vs Napoli Setanta Sports Australia Italy Serie A
1:00am Atlético Madrid vs Osasuna
*Repeat from November 13, 2010
ESPN BR Spain La Liga
1:00am Sampdoria vs Chievo Verona ESPN Latin America North, ESPN Venezuela Italy Serie A
1:15am Spartak Nalchik vs CSKA Moscow ESPN UK Russia Premier League
1:30am Everton vs Arsenal Setanta Sports Canada England Premier League
3:00am Fluminense vs Goiás GolTV Brazil Serie A – Brasileirao
3:00am Alcorcón vs Cordoba CF Canal + Liga Espana Spain Segunda Division
4:00am Fiorentina vs AC Cesena Fox Soccer Plus Italy Serie A
4:00am Barcelona vs Villarreal
*Repeat from November 13, 2010
ESPND Spain La Liga
4:15am Sampdoria vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
7:00am Udinese vs Lecce Setanta Sports Australia Italy Serie A
7:00am DC United vs Los Angeles Galaxy GolTV-Canada USA MLS Cup
8:45am PSV vs Excelsior Setanta Sports Australia Netherlands Eredivisie
8:45am Barcelona vs Villarreal Canal + Liga Espana Spain La Liga
8:45am Everton vs Arsenal Setanta Sports Canada England Premier League
9:00am Lazio vs Napoli Fox Soccer Plus Italy Serie A
9:00am Sporting Gijón vs Real Madrid Canal + Liga Espana Spain La Liga
9:00am Juventus vs AS Roma
*Repeat from November 13, 2010
ESPN Latin America North, ESPN Venezuela Italy Serie A
9:00am Everton vs Arsenal ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South England Premier League
10:00am DC United vs Los Angeles Galaxy GolTV-Canada USA MLS Cup
11:00am Preston North End vs Hull City Fox Soccer Plus England Championship
11:00am Lazio vs Napoli
*Repeat from November 14, 2010
ESPN Latin America North, ESPN Venezuela Italy Serie A
11:00am Juventus vs AS Roma
*Repeat from November 13, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Italy Serie A
11:00am Arsenal vs Manchester UTD Setanta Sports Canada England Premier League
11:00am Jordan vs Cyprus FIFA.com Friendly
11:15am Atlético Madrid vs Osasuna Canal + Liga Espana Spain La Liga
11:45am Woking vs Brighton & Hove Albion ESPN UK England FA Cup
1:00pm Chelsea vs Sunderland
*Repeat from November 14, 2010
ESPN Latin America North, ESPN Venezuela England Premier League
1:00pm Lazio vs Napoli
*Repeat from November 14, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Italy Serie A
1:00pm Manchester United vs Leeds United Setanta Sports Canada England Premier League
1:00pm Acc Women’s Championship: Wake Forest vs Maryland FSC USA College Soccer
1:00pm Aston Villa vs Manchester United
*Repeat from November 13, 2010
ESPND England Premier League
2:00pm Bologna vs Brescia Calcio Setanta Sports Australia Italy Serie A
2:00pm Stoke City vs Liverpool Fox Deportes England Premier League
2:00pm Inter Milan vs AC Milan
*Repeat from November 14, 2010
ESPN HD Brasil Italy Serie A
2:00pm FC Sankt Pauli vs Bayer Leverkusen Sky Sports 1 Deutschland Bundesliga
2:00pm Borussia Dortmund vs Hamburger SV Sky Fussball Bundesliga Bundesliga
2:10pm Lazio vs Napoli
*Repeat from November 14, 2010
ESPN BR Italy Serie A
2:30pm Woking vs Brighton & Hove ESPN UK England FA Cup
2:30pm 1st Round Replay: Woking vs Brighton & Hove Albion Fox Soccer Plus England FA Cup
2:30pm Nacional vs Peñarol GolTV Uruguay Primera Division
2:45pm Scotland vs Faroe Islands FIFA.com, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Friendly
3:00pm Stoke City vs Liverpool FSC England Premier League
3:00pm Sampdoria vs Chievo Verona
*Repeat from November 14, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Italy Serie A
3:00pm Newcastle vs Aston Villa Setanta Sports Canada England Premier League
3:45pm FC Porto vs Portimonense Setanta Sports Australia Portugal Liga
4:00pm Bayern München vs 1. FC Nürnberg
*Repeat from November 14, 2010
ESPN HD Brasil Bundesliga
4:00pm Werder Bremen vs Eintracht Frankfurt Sky Sports 1 Deutschland Bundesliga
4:00pm 1. FC Kaiserslautern vs VfB Stuttgart Sky Fussball Bundesliga Bundesliga
5:00pm River Plate vs Boca Juniors TyCSports Argentina Primera Division
5:00pm Palermo vs Catania FSC Italy Serie A
5:00pm Wigan Athletic vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus England Premier League
5:00pm Inter Milan vs AC Milan ESPN BR, GolTV Italy Serie A
5:00pm Real Zaragoza vs Sevilla
*Repeat from November 14, 2010
ESPN Caribbean Spain La Liga
5:00pm Tottenham Hotspur vs Manchester United Setanta Sports Canada England Premier League
5:30pm Hoffenheim vs SC Freiburg Setanta Sports Australia Bundesliga
6:00pm Marechal Rondon vs Jaraguá PFC Internacional Brazil Liga Futsal
6:00pm Independiente vs D. Tolima Fox Deportes Copa Sudamericana
6:00pm Inter Milan vs AC Milan Canal + Liga Espana Italy Serie A
6:00pm CDyS Vida vs CD Olimpia CentroamericaTV Honduras Liga Nacional
7:00pm Chelsea vs AFC Wimbledon FSC England Premier League
7:00pm Barcelona vs Villarreal
*Repeat from November 13, 2010
ESPN BR Spain La Liga
7:00pm DC United vs Colorado Rapids GolTV-Canada USA MLS Cup
7:30pm Inter Milan vs AC Milan Setanta Sports Australia Italy Serie A
7:30pm West Ham United vs Sheffield Wednesday FSC England Premier League
8:00pm Stoke City vs Liverpool FSC England Premier League
8:00pm Liga de Quito vs Newell’s Old Boys Fox Deportes Copa Sudamericana
8:00pm 1st Round Replay: Woking vs Brighton & Hove Albion Fox Soccer Plus England FA Cup
8:00pm Inter Milan vs AC Milan
*Repeat from November 14, 2010
ESPN DOS Italy Serie A
8:45pm Sporting Gijón vs Real Madrid Canal + Liga Espana Spain La Liga
10:00pm St. Mirren vs Celtic Setanta Sports Canada Scotland Premier League
10:00pm Cruz Azul vs San Luis Fox Deportes Mexico Primera Division
10:00pm DC United vs Colorado Rapids GolTV-Canada USA MLS Cup
11:00pm Cagliari vs Genoa Setanta Sports Australia Italy Serie A
11:00pm Arsenal vs Celtic FSC UEFA Champions League
11:45pm Newcastle United vs Fulham Setanta Sports Canada England Premier League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor

10 Kasım 2010 Çarşamba Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 9 Kasım 2010 saat 10:52

10 Kasım Çarşamba günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın.. Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.  Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Fulham vs Aston Villa Fox Soccer Plus England Premier League
12:15am Palermo vs Genoa Setanta Sports Australia Italy Serie A
1:30am Rubin Kazan vs Spartak Moskva ESPN UK Russia Premier League
2:00am Derby County vs Portsmouth Setanta Sports Canada England Championship
3:00am VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV Bundesliga
3:45am Middlesbrough vs Crystal Palace Setanta Sports Canada England Championship
4:00am Werder Bremen vs Twente Fox Sports Basico, Fox Sports Premium UEFA Champions League
4:00am Bologna vs Lecce Fox Soccer Plus Italy Serie A
5:00am River Plate vs Boca Juniors
*Repeat from November 7, 2010
ESPN DOS Argentina Primera Division
5:30am Manchester United vs West Ham United Setanta Sports Canada England Premier League
7:15am Chelsea vs Southampton Setanta Sports Canada England Premier League
7:30am Fiorentina vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:00am Once Caldas Manizales vs América de Cali GolTV-Canada Colombia Copa Mustang
9:00am River Plate vs Boca Juniors
*Repeat from November 7, 2010
ESPN + Andina Argentina Primera Division
9:00am 1st Round: Rochdale vs FC United Of Manchester Fox Soccer Plus England FA Cup
9:00am Tottenham Hotspur vs Manchester United Setanta Sports Canada England Premier League
9:15am VfB Stuttgart vs Werder Bremen Setanta Sports Australia Bundesliga
10:00am Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy
*Repeat from November 7, 2010
ESPN HD Brasil Major League Soccer
10:45am Manchester United vs Leeds United Setanta Sports Canada England Premier League
11:00am Fulham vs Aston Villa Fox Soccer Plus England Premier League
11:00am Atlético Mineiro vs Santos GolTV-Canada Brazil Serie A – Brasileirao
11:30am Sevilla vs Valencia
*Repeat from November 8, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Spain La Liga
12:00pm Bolton vs Tottenham Hotspur
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil England Premier League
12:45pm Celtic vs Aberdeen Setanta Sports Canada Scotland Premier League
12:45pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund Setanta Sports Australia Bundesliga
1:00pm 1st Round: AFC Wimbledon vs Ebbsfleet United FSC England FA Cup
1:00pm Memphis vs Alabama Birmingham
*Mens College Soccer
FSWC USA College Soccer
2:00pm Racing Santander vs Cordoba CF Canal + Liga Espana Spain Copa del Rey
2:30pm Millonarios Bogotá vs Deportes Tolima GolTV Colombia Copa Mustang
2:45pm Stoke City vs Birmingham City ESPN3.com USA, ESPND, Sky Sports 2, Sky Sports HD 2 England Premier League
3:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland ESPN HD Brasil, Fox Deportes, Fox Sports Basico, Fox Sports Premium, FSC, Setanta Sports Canada England Premier League
3:00pm Cerezo Osaka vs Shimizu S Pulse Setanta Sports Australia Japan J-League
3:00pm Fiorentina vs Chievo Verona FSWC Italy Serie A
4:00pm Brazil vs Hungary
*Desafio Intern. de Futsal
PFC Internacional Brazil Liga Futsal
4:00pm Espanyol vs Real Valladolid Canal + Liga Espana Spain Copa del Rey
4:00pm Millonarios Bogotá vs Deportes Tolima GolTV-Canada Colombia Copa Mustang
5:00pm Palermo vs Genoa FSC Italy Serie A
5:00pm 1st Round: Southport vs Sheffield Wednesday Fox Soccer Plus England FA Cup
5:00pm AS Bari vs AC Milan
*Repeat from November 6, 2010
GolTV Italy Serie A
5:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil Italy Serie A
6:00pm København vs Barcelona Fox Deportes UEFA Champions League
6:30pm Liverpool vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
6:50pm Náutico vs Ponte Preta PFC Internacional Brazil Serie B
8:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland ESPN HD Brasil, FSC England Premier League
8:00pm Fiorentina vs Chievo Verona Fox Soccer Plus Italy Serie A
8:00pm AC Milan vs Real Madrid Fox Deportes UEFA Champions League
8:15pm Fiorentina vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:30pm Tottenham Hotspur vs Sunderland Setanta Sports Canada England Premier League
9:00pm AS Bari vs AC Milan GolTV-Canada Italy Serie A
10:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland Fox Deportes England Premier League
10:00pm Universidad El Salvador vs Alianza Telecentro El Salvador Primera Division
11:00pm Inter Milan vs Barcelona FSC UEFA Champions League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor