betsson, bets10

8-9-10 Aralık Nba Maç Programı betsson 909

Gönderildiği Tarih: 7 Aralık 2010 saat 11:04

Amerika NBA basketbol liginde 8-9-10  Aralık 2010 8. hafta maçları betsson609 iddaa programı ve maç saatlerini  aşağıda bulabilirsiniz.

TV’de spor sayfamızı ziyaret ederek hangi maçı hangi kanal veriyor takip edebilirsiniz. Canlı Skorlar bölümünden ise maçları canlı takip edebilirsiniz.

Ayrıca Nba Puan Durumu sayfamızdan ise güncel puan durumlarını kontrol edebilirsiniz.

08 Aralık 2010 02:00 Atl Hawks - Nj Nets
08 Aralık 2010 02:00 Cha Bobcats - Den Nuggets
08 Aralık 2010 02:00 Phi 76Ers - Cle Cavaliers
08 Aralık 2010 03:30 Dal Mavericks - Gs Warriors
08 Aralık 2010 03:30 Hou Rockets - Det Pistons
08 Aralık 2010 05:00 Por T Blazers - Pho Suns
08 Aralık 2010 05:30 La Lakers - Was Wizards
09 Aralık 2010 02:00 Bos Celtics - Den Nuggets
09 Aralık 2010 02:00 Cle Cavaliers - Chi Bulls
09 Aralık 2010 02:30 Ny Knicks - Tor Raptors
09 Aralık 2010 03:00 Mil Bucks - Ind Pacers
09 Aralık 2010 03:00 Min Timberwolves - Okc Thunder
09 Aralık 2010 03:00 No Hornets - Det Pistons
09 Aralık 2010 03:30 Sa Spurs - Gs Warriors
09 Aralık 2010 04:00 Pho Suns - Mem Grizzlies
09 Aralık 2010 04:00 Uta Jazz - Mia Heat
09 Aralık 2010 05:00 Sac Kings - Was Wizards
09 Aralık 2010 05:30 La Clippers - La Lakers
10 Aralık 2010 03:00 Phi 76Ers - Bos Celtics
10 Aralık 2010 03:30 Dal Mavericks - Nj Nets

betsson110, betsson 110, betsson110.com maçlara bahis oynarak daha çok kazanabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (15 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Betsson Spor Bahisleri, NBA Maçları

7 Aralık 2010 Salı Tv de Spor Ekranı betsson909

Gönderildiği Tarih: 6 Aralık 2010 saat 22:08

7 Aralık 2010 Salı günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Tarih
Saat
Maç
Tv
07.12.2010 21:45 Barcelona vs Rubin Kazan Sky Calcio 4 , TVE La Primera , TVR 1 , Sport TV2 , SF 2 , TSR 2 , Sport 5+ , Sky Sport Extra (Italy) , Nova Sports 3 [Hellas] , 1TV (Georgian TV) , Euro Futbol , Sky Sport 1 (Germany) , Al Jazeera Sport +9
07.12.2010 21:45 Benfica vs Schalke 04 RTP 1 , Sky Calcio 5 , YES Sport 1 , SuperSport Maximo , Lider TV , Nova Sports 6 (Hellas) , Al Jazeera Sport +6 , Sky Sport 1 (Germany)
07.12.2010 21:45 Bursaspor vs Rangers Sky Calcio 8 , Star TV , Al Jazeera Sport +2 , Sky Sport 1 (Germany)
07.12.2010 21:45 Fc Cobenhagen vs Panathinaikos NTV+ Sport , Sky Calcio 7 , YLE TV2 , MEGA Channel , Sport 1 (Ukr) , Al Jazeera Sport +1 , SuperSport 5 [ZA] , Viasat Football (Swe) , Nova Sport (Cze) , Sky Sport 1 (Germany) , Sky Sport Info (Portal) , Viasat Football (Nor)
07.12.2010 21:45 Lyon vs Hapoel Tel Aviv Sky Calcio 6 , Sport 5 , ViaSat Xtra 5 , Al Jazeera Sport +7 , Sky Sport 1 (Germany) , Sky Sport Info (Portal)
07.12.2010 21:45 Manchester Utd. vs Valencia Rustavi 2 , Sky Calcio 3 , Sky Sport 3 (Italia) , YES Sport 2 , Al Jazeera Sport +3 , Nova Sports 1 (Hellas) , Al Jazeera Sport +4 , Sky Sport 1 (Germany) , Kanal A (Slo)
07.12.2010 21:45 Twente vs Tottenham Sky Calcio 2 , Sport 1.1 (Ned) , Nova Sports 7 (Hellas) , Al Jazeera Sport +5 , Sky Sport Info (Portal) , Sky Sports 4 (uk)
07.12.2010 21:45 Werder Bremen vs Inter Sky Sport 1 (Italia) , Sky Calcio 1 , Sport 5+ GOLD , Nova Sports 4 [Hellas] , Sky Sport 1 (Germany) , Sky Sport Info (Portal) , Al Jazeera Sport +10
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.9/10 (33 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor

21 Kasım 2010 Pazar Tv de Spor Ekranı betsson609.com

Gönderildiği Tarih: 20 Kasım 2010 saat 21:00

21 Kasım 2010 Pazar günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Sheffield United vs Crystal Palace Fox Soccer Plus England Championship
12:15am Fulham vs Manchester City Setanta Sports Canada England Premier League
1:15am Bayer Leverkusen vs Bayern München ESPN UK, Setanta Sports Australia Bundesliga
2:00am AC Milan vs Fiorentina Fox Deportes Italy Serie A
3:00am Liverpool vs West Ham United ESPN UK England Premier League
3:00am Arsenal vs Tottenham Hotspur ESPN 2 Caribbean England Premier League
3:00am AC Milan vs Fiorentina FSC Italy Serie A
4:00am AS Roma vs Udinese Fox Soccer Plus Italy Serie A
4:45am Ajax vs PSV Setanta Sports Australia Netherlands Eredivisie
5:00am France vs Argentina ESPN UK Friendly
6:30am Genoa vs Juventus ESPN HD UK, ESPN UK, Fox Soccer Plus, Setanta Sports Australia Italy Serie A
6:45am Bolton vs Newcastle United Setanta Sports Canada England Premier League
8:30am Blackburn Rovers vs Aston Villa Fox Soccer Plus, Setanta Sports Canada, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Premier League
8:30am London Wasps vs London Irish ESPN UK England Guinness Premiership
9:00am Chievo Verona vs Inter Milan Fox Deportes, FSC, The Score Italy Serie A
9:00am Parma FC vs Lazio Setanta Sports Australia Italy Serie A
9:30am VfB Stuttgart vs 1. FC Köln German Sports Bundesliga
11:00am Fulham vs Manchester City Fox Deportes, FSC, Setanta Sports Canada, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Premier League
11:00am AS Roma vs Udinese The Score Italy Serie A
11:30am FC Sankt Pauli vs VfL Wolfsburg German Sports Bundesliga
1:00pm Sevilla vs Mallorca Canal + Liga Espana, Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Spain La Liga
1:00pm London Wasps vs London Irish Fox Soccer Plus England Guinness Premiership
1:00pm Genoa vs Juventus Fox Deportes Italy Serie A
1:30pm Chievo Verona vs Inter Milan ESPN UK Italy Serie A
2:45pm Napoli vs Bologna ESPN HD UK, ESPN UK, Fox Deportes, FSC, Setanta Ireland, Setanta Sports Australia, TLN Italy Serie A
3:00pm Real Sociedad vs Atlético Madrid Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 Spain La Liga
3:00pm Lens vs Olympique Lyon Fox Soccer Plus France Ligue 1
5:00pm Brescia Calcio vs Cagliari Setanta Sports Australia Italy Serie A
5:00pm Chievo Verona vs Inter Milan Fox Deportes, FSC Italy Serie A
5:00pm Coventry City vs Burnley Fox Soccer Plus England Championship
7:00pm Parma FC vs Lazio Setanta Sports Australia Italy Serie A
7:00pm Fulham vs Manchester City Fox Deportes, FSC England Premier League
8:30pm Catania vs AS Bari Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:30pm East Champion vs West Champion
*MLS CUP 2010 – Playoffs
ESPN, Telefutura, TSN 2 USA MLS Cup
9:00pm Fulham vs Manchester City FSC England Premier League
10:15pm Lecce vs Sampdoria Setanta Sports Australia Italy Serie A
10:30pm Blackburn Rovers vs Aston Villa Setanta Sports Canada England Premier League
11:00pm América vs Pachuca Fox Deportes Mexico Primera Division
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor