betsson, bets10

3 Aralık 2010 Cuma Tv de Spor Ekranı betsson 909

Gönderildiği Tarih: 2 Aralık 2010 saat 23:18

3 Aralık 2010 Cuma günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Tarih
Saat
Tv
03.12.2010 19:00 Duisburg vs FSV Frankfurt Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
03.12.2010 19:00 Oberhausen vs Alemannia Aachen Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
03.12.2010 19:00 Osnabrück vs Paderborn Sky Sport Info (Portal) , Sky Bundesliga
03.12.2010 20:00 Trabzonspor vs Bucaspor LİG TV , LİG TV HD
03.12.2010 21:30 Lokeren vs Standard Liege SportKlub (Romania) , SportKlub (Pol) , SportKlub+ (SE Europe)
03.12.2010 21:30 St. Pauli vs Kaiserslautern NTV+ Sport , Sportmania , YES Sport 2 , SuperSport 3 [Za] , SuperSport 2 (DigitAlb) , Orange Sport (Fra) , Sky Sport Info (Portal) , TRK Futbol , Sky Bundesliga , EuroSport 2 Bundesliga , EuroSport 2 Nordic , Idman TV
03.12.2010 21:45 Groningen vs Vitesse Eredivisie Live 1
03.12.2010 21:45 Lazio vs Inter Sky Sport 1 (Italia) , TV 8 , Sky Calcio 1 , Arena Sport 4 , YES Sport 1 , Sky Super Calcio , TV4 Sport , SuperSport 1 (DigitAlb) , SporMax , Raitalia 3 Africa , SporMax HD , Digi Sport (RO) , ESPN (uk & irl) , Digi Sport (HU) , C+ Futbol (Spain)
03.12.2010 22:00 Xerez vs Ponferradina C+ Liga
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor

10 Kasım 2010 Çarşamba Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 9 Kasım 2010 saat 10:52

10 Kasım Çarşamba günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın.. Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.  Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Maç Kanal Lig
12:00am Fulham vs Aston Villa Fox Soccer Plus England Premier League
12:15am Palermo vs Genoa Setanta Sports Australia Italy Serie A
1:30am Rubin Kazan vs Spartak Moskva ESPN UK Russia Premier League
2:00am Derby County vs Portsmouth Setanta Sports Canada England Championship
3:00am VfB Stuttgart vs Werder Bremen GolTV Bundesliga
3:45am Middlesbrough vs Crystal Palace Setanta Sports Canada England Championship
4:00am Werder Bremen vs Twente Fox Sports Basico, Fox Sports Premium UEFA Champions League
4:00am Bologna vs Lecce Fox Soccer Plus Italy Serie A
5:00am River Plate vs Boca Juniors
*Repeat from November 7, 2010
ESPN DOS Argentina Primera Division
5:30am Manchester United vs West Ham United Setanta Sports Canada England Premier League
7:15am Chelsea vs Southampton Setanta Sports Canada England Premier League
7:30am Fiorentina vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:00am Once Caldas Manizales vs América de Cali GolTV-Canada Colombia Copa Mustang
9:00am River Plate vs Boca Juniors
*Repeat from November 7, 2010
ESPN + Andina Argentina Primera Division
9:00am 1st Round: Rochdale vs FC United Of Manchester Fox Soccer Plus England FA Cup
9:00am Tottenham Hotspur vs Manchester United Setanta Sports Canada England Premier League
9:15am VfB Stuttgart vs Werder Bremen Setanta Sports Australia Bundesliga
10:00am Seattle Sounders FC vs Los Angeles Galaxy
*Repeat from November 7, 2010
ESPN HD Brasil Major League Soccer
10:45am Manchester United vs Leeds United Setanta Sports Canada England Premier League
11:00am Fulham vs Aston Villa Fox Soccer Plus England Premier League
11:00am Atlético Mineiro vs Santos GolTV-Canada Brazil Serie A – Brasileirao
11:30am Sevilla vs Valencia
*Repeat from November 8, 2010
ESPN Latin America Andina, ESPN Latin America South Spain La Liga
12:00pm Bolton vs Tottenham Hotspur
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil England Premier League
12:45pm Celtic vs Aberdeen Setanta Sports Canada Scotland Premier League
12:45pm Hannover 96 vs Borussia Dortmund Setanta Sports Australia Bundesliga
1:00pm 1st Round: AFC Wimbledon vs Ebbsfleet United FSC England FA Cup
1:00pm Memphis vs Alabama Birmingham
*Mens College Soccer
FSWC USA College Soccer
2:00pm Racing Santander vs Cordoba CF Canal + Liga Espana Spain Copa del Rey
2:30pm Millonarios Bogotá vs Deportes Tolima GolTV Colombia Copa Mustang
2:45pm Stoke City vs Birmingham City ESPN3.com USA, ESPND, Sky Sports 2, Sky Sports HD 2 England Premier League
3:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland ESPN HD Brasil, Fox Deportes, Fox Sports Basico, Fox Sports Premium, FSC, Setanta Sports Canada England Premier League
3:00pm Cerezo Osaka vs Shimizu S Pulse Setanta Sports Australia Japan J-League
3:00pm Fiorentina vs Chievo Verona FSWC Italy Serie A
4:00pm Brazil vs Hungary
*Desafio Intern. de Futsal
PFC Internacional Brazil Liga Futsal
4:00pm Espanyol vs Real Valladolid Canal + Liga Espana Spain Copa del Rey
4:00pm Millonarios Bogotá vs Deportes Tolima GolTV-Canada Colombia Copa Mustang
5:00pm Palermo vs Genoa FSC Italy Serie A
5:00pm 1st Round: Southport vs Sheffield Wednesday Fox Soccer Plus England FA Cup
5:00pm AS Bari vs AC Milan
*Repeat from November 6, 2010
GolTV Italy Serie A
5:00pm Inter Milan vs Brescia Calcio
*Repeat from November 6, 2010
ESPN HD Brasil Italy Serie A
6:00pm København vs Barcelona Fox Deportes UEFA Champions League
6:30pm Liverpool vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
6:50pm Náutico vs Ponte Preta PFC Internacional Brazil Serie B
8:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland ESPN HD Brasil, FSC England Premier League
8:00pm Fiorentina vs Chievo Verona Fox Soccer Plus Italy Serie A
8:00pm AC Milan vs Real Madrid Fox Deportes UEFA Champions League
8:15pm Fiorentina vs Chievo Verona Setanta Sports Australia Italy Serie A
8:30pm Tottenham Hotspur vs Sunderland Setanta Sports Canada England Premier League
9:00pm AS Bari vs AC Milan GolTV-Canada Italy Serie A
10:00pm Tottenham Hotspur vs Sunderland Fox Deportes England Premier League
10:00pm Universidad El Salvador vs Alianza Telecentro El Salvador Primera Division
11:00pm Inter Milan vs Barcelona FSC UEFA Champions League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor