betsson, bets10

15 Kasım 2010 Pazartesi Tv de Spor Ekranı betsson 609

Gönderildiği Tarih: 14 Kasım 2010 saat 19:50

15 Kasım Pazartesi günü televizyonda yayınlanacak maçların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Sizde maçları canlı canlı izleyerek bahis oynama heyecanını betsson 609da yaşayın…

Unutmayın Tv’de Spor Ekranını günlük takip edin hangi maç hangi kanalda saat kaçta hemen öğrenin.

Maçları canlı izlerken bahis oynamanın zevkine siz de varın.

Saat Kanal Lig
12:00am Cagliari vs Genoa Setanta Sports Australia Italy Serie A
12:00am Melbourne Heart vs Brisbane Roar Fox Soccer Plus Australia A-League
12:00am Melbourne Heart vs Brisban Roar
*
On Demand
FoxSoccer.tv Australia A-League
12:00am Chelsea vs Sunderland
*
On Demand
FoxSoccer.tv England Premier League
12:00am Inter Milan vs AC Milan
*
On Demand
FoxSoccer.tv Italy Serie A
12:00am Sporting Gijón vs Real Madrid GolTV Spain La Liga
1:45am Rangers vs Aberdeen Setanta Sports Australia Scotland Premier League
3:00am Palermo vs Catania FSC Italy Serie A
3:00am Santa Fe Bogotá vs Atlético Huila GolTV Colombia Copa Mustang
3:30am Alkmaar vs Ajax ESPN UK Netherlands Eredivisie
3:30am Millwall vs Sheffield United Setanta Sports Canada England Championship
4:00am Millwall vs Sheffield United Fox Soccer Plus England Championship
4:30am Inter Milan vs AC Milan Setanta Sports Australia Italy Serie A
5:15am VfL Wolfsburg vs Schalke 04 ESPN UK Bundesliga
6:00am Newcastle United vs Tottenham Hotspur Setanta Sports Canada England Premier League
6:15am St. Mirren vs Celtic Setanta Sports Australia Scotland Premier League
7:00am Bayern München vs 1. FC Nürnberg ESPN UK Bundesliga
7:45am Newcastle United vs Manchester United Setanta Sports Canada England Premier League
9:00am Juventus vs AS Roma ESPN UK Italy Serie A
9:00am Melbourne Heart vs Brisbane Roar Fox Soccer Plus Australia A-League
9:30am Manchester United vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
10:45am Inter Milan vs AC Milan ESPN UK Italy Serie A
10:45am Bayern München vs 1. FC Nürnberg Setanta Sports Australia Bundesliga
11:00am Olympique Lyon vs Nice Fox Soccer Plus France Ligue 1
11:30am Tottenham Hotspur vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
12:30pm Fluminense vs Goiás GolTV Brazil Serie A – Brasileirao
1:00pm Big 12 Women’s Final: Oklahoma State vs Oklahoma FSC USA College Soccer
1:15pm Tottenham Hotspur vs Chelsea Setanta Sports Canada England Premier League
2:00pm Juventus vs AS Roma Fox Deportes Italy Serie A
2:30pm Torquay United vs Barnet Sky Sports 1, Sky Sports HD 1 England Championship
2:30pm 1. FSV Mainz 05 vs Hannover 96 GolTV Bundesliga
3:00pm Manchester City vs Birmingham City FSC England Premier League
3:00pm Lazio vs Napoli Fox Soccer Plus Italy Serie A
3:30pm 1. FSV Mainz 05 vs Hannover 96 Setanta Sports Australia Bundesliga
5:00pm Inter Milan vs AC Milan FSC Italy Serie A
5:00pm Preston North End vs Hull City Fox Soccer Plus England Championship
5:00pm Cruz Azul vs San Luis Fox Deportes Mexico Primera Division
5:00pm Sporting Gijón vs Real Madrid GolTV Spain La Liga
7:00pm Manchester City vs Birmingham City Fox Deportes England Premier League
8:00pm Chelsea vs Sunderland FSC England Premier League
8:00pm Reading vs Norwich City Fox Soccer Plus England Championship
8:45pm Inter Milan vs AC Milan Setanta Sports Australia Italy Serie A
9:45pm Manchester United vs Wolverhampton Wanderers Setanta Sports Canada England Premier League
10:00pm Inter Milan vs AC Milan Fox Deportes Italy Serie A
10:30pm Juventus vs AS Roma Setanta Sports Australia Italy Serie A
11:00pm Celtic vs Arsenal FSC UEFA Champions League
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 cast)
Gönderildiği Kategoriler: Hangi maç hangi kanalda, Tv'de Spor